Akcia pre členov Vernostného programu Premium

Mlsání v rytmu montessori výuky

Akcia Akcia

Iba členovia Vernostného programu Premium teraz získajú pri nákupe aspoň 3 kusov mliek Kendamil akčnú cenu. Akcia platí na klasický aj BIO rad 800 g mliek a kozie mlieka Kendamil.

Akčná cena pre členov pri nákupe 3 kusov:

  • Kendamil 2 alebo 3 (800 g)… 16 € / kus
  • Kendamil BIO Nature 3… 22,10 € / kus
  • Kendamil Kozí 2 alebo 3… 37,45 € / kus

Akcia platí 13. 3. - 26. 3. 2023 iba pre členov Vernostného programu Premium. Cena sa automaticky prejaví v košíku. Pokiaľ nie ste ešte členom, stačí sa len tu zadarmo zaregistrovať. Je to jednoduché.

Ako program funguje?

Za každé minuté 1 € získate do svojho účtu 1 Premium bod. Nazbierané body si môžete vo Vašom nasledujúcom nákupe vymeniť za zľavu. Za každý 1 bod je zľava 1 €.

Víte, že....
Smyslové BIO sušenky Barvy & tvary pozitivně ovlivňují vývoj batolete, napomáhají rozvoji jemné motoriky a rozvíjejí koordinaci ruka-oko. Sušenky byly vyvinuty ve spolupráci s expertem na montessori výuku a drželi se jejího motta: Pomoz mi, abych to dokázal sám. Pomůžete i vy vašemu miminku?

Akcia sa nevzťahuje na dojčenskú výživu. Uplatnenie zľavových kódov nie je možné kombinovať s uplatnením nazbieraných bodov pri tom istom nákupe.

Využijte slevový kód:
DENMATEK

* Slevový kód platí pouze 6.-8.5.2022 a nevztahuje se na počáteční mléčnou výživu, pohádková a XXL balení mlék Kendamil a produkty v akci.

Produkty v akcii:

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom