Salvest, BIO výživa pre dieťatka i mamičky

Estónska značka SALVEST vznikla v roku 1946. Za svoju tradíciou si hrdo stojí, dbá na kvalitu, udržateľný prístup a prvotriedne suroviny. Jej cieľom je, aby si každý mohol ľahko a pohodlne pochutnať na kvalitných a chutných pokrmoch.
Příkrmy Salvest Ponn

Detské BIO príkrmy Põnn

Pre deti od 4+ mesiacov*

Detské príkrmy Põnn sú vyrobené výhradne z ovocia a zeleniny, ktoré nesú certifikát bio. Vznikajú v spolupráci s uznávanou estónskou pediatričkou Reet Raukas a neobsahujú žiadne konzervanty (podľa predpisov) ani pridané cukry (obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry). Maškrtiť ich môžu drobci už od 4+ mesiacov, ale predstavujú ideálnu desiatu aj pre staršie deti.
Pozrieť sa »

Ovocné BIO kapsičky Muuti

Pre deti od 6+ mesiacov

Ovocné kapsičky Muuti vznikajú iba z vyzretého bio ovocia, takže už nie je potrebné pridávať žiadny ďalší cukor (obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry). Prirodzene tiež neobsahujú laktózu. Podľa toho, z akého ovocia sú vyrobené, si na nich môžu malí maškrtníci pochutnávať od 6+, 8+ alebo 12+ mesiacov. Umožní im to praktické 110gramové balenie s praktickým uzáverom.
Pozrieť sa »
Salvest Smushie

Ovocné BIO šťavy Smushie

Pre mamičky a deti od 3 rokov

Výdatná desiata v praktickom balení s uzáverom. Okrem lahodnej ovocnej zložky v bio kvalite kapsičky obsahujú tiež superpotraviny, ako napríklad spirulinu alebo chia semienka. Nie je nič jednoduchšie, než si niektorú z nich ráno prihodiť do tašky, takže zásobáreň zdraviu prospešnej energie môžete mať pri sebe vždy, keď vám začne dochádzať.
Pozrieť sa »

BIO polievky Prestó

Pre mamičky a deti od 3 rokov

Polievky Prestó sú naplnené vitamínmi a energiou až po okraj. Všetky ich zložky sú v bio kvalite a pochutnávať si na nich môžu ako dospelí, tak deti od troch rokov. Niektoré sú ľahko pikantné, iné jemné a krémové. Okrem vegetariánov si medzi nimi vyberú aj zaprisahaní vegáni. A tí ostatní si môžu ohriať tú polievku, na ktorú práve dostali chuť.
Pozrieť sa »

*Ak pediater neurčí inak.

oDporÚčame:

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 2 - 30 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 30 položiek celkom