Vyhrajte Montessori hračky

a ďalšie super ceny

Nakúpte počas októbra 2022 akýkoľvek produkt prémiových značiek Kendamil, Good Gout, Salvest, Ella's Kitchen alebo Beginnings a najneskôr 31. októbra sa v tomto formulári zaregistrujte do našej súťaže. Vyžrebujeme 10 šťastných výhercov. Súťažte o krásne Montessori hračky od českého výrobcu ELIS DESIGN a poukazy na detskú výživu.

Čo môžete vyhrať?

1. cena

1. cena

Výherca získa krásnu a zábavnú výukovú hračku Activity board líška v hodnote 108 €. Ďalej obdrží kupón na ľubovoľnú výživu Kendamil, Good Gout, Ella's Kitchen alebo Salvest v hodnote 80 € s dopravou zadarmo.

2. cena

2. cena

Druhý výherca získa Rastúcu učiacu vežu v hodnote 105 €, ktorá je praktickým pomocníkom do každej domácnosti s malými deťmi. Ďalej obdrží kupón na ľubovoľnú výživu Kendamil, Good Gout, Ella's Kitchen alebo Salvest v hodnote 60 € s dopravou zadarmo.

3. cena

3. cena

Tretí výherca sa môže radovať zo Suchého detského bazénika s loptičkami prémiovej kvality v hodnote 92 €. Zábava, ktorá priaznivo ovplyvňuje vývoj dieťaťa. Ďalej získa kupón na ľubovoľnú výživu Kendamil, Good Gout, Ella's Kitchen alebo Salvest v hodnote 60 € s dopravou zadarmo.

4.-10. cena

4. a 5. cena

Kupón na ľubovoľnú výživu Kendamil, Good Gout, Ella's Kitchen alebo Salvest v hodnote 60 € s dopravou zadarmo.

6. a 7. cena

Kupón na ľubovoľnú výživu Kendamil, Good Gout, Ella's Kitchen alebo Salvest v hodnote 40 € s dopravou zadarmo.

8. až 10. cena

Kupón na ľubovoľnú výživu Kendamil, Good Gout, Ella's Kitchen alebo Salvest v hodnote 20 € s dopravou zadarmo.

Registrovať sa do súťaže »

Usporiadateľom súťaže je Health Academy s. r. o. Kompletné pravidlá súťaže nájdete tu.

Elis DesignPoctivé drevené hračky do súťaže venoval popredný český výrobca ELIS DESIGN. V jeho dielňach vznikajú nielen hračky, ale aj kompletná výbava detských izbičiek. Viac o ňom zistíte na elisdesign.sk.

Najskôr je potrebné nakúpiť

Top produkty:

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom