• 1 z 6
 

NUK FC+ Anti-colic fľaša s kontrolou teploty (300 ml)

 
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
19.4.2024
Jednotková cena 9,35 € / 1 ks
9,35 €
7,79 € bez DPH
   
Kód tovaru 10741148
Značka NUK
Kategória Dojčenské fľaše a doplnky
 

Dojčenská fľaša NUK Anti-Colic Professional s kontrolou teploty, ideálna pre detskú čeľusť, 300 ml, bez BPA, 0-6 mesiacovŽIADNY VZDUCH*: Vďaka profesionálnemu ventilačnému systému sa pri kŕmení dostane do bruška bábätka menej vzduchu. 96 % expertov potvrdzuje zníženie množstva vzduchu vo výžive**

  • Zabudovaný indikátor kontroly teploty zmení farbu, ak je obsah fľaše príliš horúci. Modrá farba indikátoru sa zmení na bielu.
  • Prirodzený a vhodný tvar pre detskú čeľusť, cumlík z obzvlášť mäkkého silikónu, 0-6 mesiacov, veľkosť M (stredne veľký otvor = pre detskú výživu)
  • Cumlík je klinicky testovaný**: pre optimálnu kombináciu kŕmenia z prsníka a fľaše
  • Vyrobené z vysoko kvalitného polypropylénu (PP), neobsahuje BPA, objem 300 ml

NUK Anti-Colic Professional - odpoveď na vaše obavy z koliky

Konečne dobrý pocit v brušku. Hltanie vzduchu počas kŕmenia je hlavnou príčinou typických príznakov koliky, ako sú vetry, kŕče v brušku a neustály plač. Fľaša NUK Anti-Colic Professional bola vyvinutá s cieľom predchádzať hltaniu vzduchu počas kŕmenia.

Jej tajomstvom je profesionálny ventilačný systém, ktorý ešte efektívnejšie pomáha predchádzať hltaniu vzduchu. Ide o inovatívnu kombináciu ventilačného otvoru a vzduchovej trubičky. Ventilačný otvor zabezpečí, že sa cumlík počas kŕmenia nezmršťuje. To znamená, že sa bábätko môže kŕmiť, bez toho, aby sa muselo pustiť cumlíka. Tým sa odstráni jedna z hlavných príčin hltania vzduchu. Zabudovaná vzduchová trubička smeruje vzduch z ventilačného otvoru priamo na dno fľaše, a to tak, že vzduchové bubliny neprichádzajú do kontaktu s obsahom fľaše. Tým sa zabráni hromadeniu vzduchu v mlieku. A menej vzduchu v mlieku znamená menej vzduchu v brušku bábätka. Toto je teda spôsob, akým fľaša pomáha predchádzať kolike. Potvrdené expertami a mamičkami.**

Správna teplota. Aj keď je dusno – dojčenská fľaša NUK First Choice+ s kontrolou teploty

To je dobrý pocit! Keď nastane zhon a zmätok, je dobré vedieť, že nie ste na všetko sama. Dojčenská fľaša NUK First Choice+ s kontrolou teploty rýchlo ukáže, kedy má obsah tú správnu teplotu.

Vďaka funkcii kontroly teploty menia stupnice na fľaši farbu v závislosti na teplote obsahu. Ak je obsah príliš horúci, modrá farba indikátoru sa zmení na bielu.

Dôležité: Kontrola teploty NUK je určená pre dodatočnú kontrolu. Preto je potrebné teplotu pred kŕmením skontrolovať aj ručne. Ak chcete skontrolovať teplotu, nakvapkajte niekoľko kvapiek obsahu fľaše na vnútornú stranu zápästia.

Originálny

Originálny tvar cumlíka NUK pripomína tvar matkinej bradavky počas dojčenia. Poskytuje jazyku a čeľusti dostatok priestoru- a deti tento pocit milujú.

Prirodzený pocit

Vďaka svojej mäkkej zóne sa špička silikónového cumlíka optimálne usadí na podnebí v ústach dieťaťa a zabezpečí tak prirodzený pocit pri pití.

Klinicky testované**

Vďaka mimoriadne prirodzenému tvaru cumlíka NUK ho deti veľmi dobre znášajú. To znamená, že sú obzvlášť vhodné pre deti, ktoré sú súčasne dojčené a prikrmované z fľaše.

Dojčenská fľaša z ľahkého, nerozbitného polypropylénu:

  • Praktický displej kontroly teploty NUK, ktorý zmení farbu z modrej (studenej) na bielu (príliš horúce)
  • Plne hygienická fľaša z vysoko kvalitného skla, príjemná na dotyk
  • Bez škodlivých látok a zápachu – neobsahuje BPA
  • Jednoduché naplnenie a umývanie – extra široké hrdlo fľaše
  • Bezpečné uchopenie a stabilita – vďaka jemne tvarovanému tvaru fľaše a širokej základni
  • Neobmedzený počet kombinácií - kompatibilná so všetkými výrobkami NUK First Choice

 

 

Hmotnosť 0.108 kg
Vek dieťaťa (?) od narodenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: