Musíte zmeniť nastavenie vášho prehliadača
Pozrite sa na:
Ako povoliť JavaScript vo vašom prehliadači
.
Ak používate software na blokovanie reklám, možno bude potrebné, aby ste povolili JavaScript z tejto stránky.
Ďakujeme.
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
+421 919 434 552
objednavky@healthfactory.sk
O nás
Affiliate program: Spolupracujte s nami
Blog (nielen) o detskej výžive
Veľký sprievodca dojčením
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Mlieko a výživa
Dojčenské mlieka
Počiatočné
,
Pokračovacie
,
Batoľacie a juniorské
,
BIO mlieka
,
Kozie mlieka
,
Špeciálne
,
Rozprávkové balenia
,
Kreatívne balenie Kendamil
Príkrmy
Ovocné príkrmy
,
Zeleninové príkrmy
,
Mäsovo-zeleninové príkrmy
,
Kapsičky
,
Hlavné jedlá
,
Cestoviny a ryža
,
Raňajky
,
Mliečne a jogurtové
Detské kaše
Mliečne kaše
,
Nemliečne kaše
,
BIO kaše
Doplnky stravy
Sušienky a chrumky
Sušienky
,
Chrumky
Detské nápoje
Plienky a prebaľovanie
Jednorazové plienky
Veľkosť 0 (0-2,5 kg)
,
Veľkosť 1 (2-5 Kg)
,
Veľkosť 2 (3-6 kg)
,
Veľkosť 3 (5-9 kg)
,
Veľkosť 4 (7-20 kg)
,
Veľkosť 5 (10-25 kg)
,
Veľkosť 6 (12-24 kg)
Plienkové nohavičky
Veľkosť 3 (6-11 kg)
,
Veľkosť 4 (7-15 kg)
,
Veľkosť 5 (10-18 kg)
,
Veľkosť 6 (12-20 kg)
,
Veľkosť 7 (16-26 kg)
Vzorky plienok
Vlhčené obrúsky
Krémy proti zapareninám
Prebaľovacie podložky a potreby
Starostlivosť o dieťa
Detská kozmetika a drogéria
Kúpeľ a hygiena
,
Starostlivosť o detskú pokožku
,
Detská ECO kozmetika Beggs
Dojčenské potreby
Zdravá výživa
Doplnky stravy
Zdravie a vitalita
,
Pre ženy
,
Pre mužov
,
Pre deti
,
Kolagény
,
Proteíny
,
Pre tehotné a dojčiace ženy
Rastlinné nápoje - alternatívy mlieka
Ovsené
,
Pre baristov
,
Mandľové
,
Sójové
,
Ryžové
,
Kokosové
,
Na varenie
4Slim
Čakankové sladenie
,
Džemy bez pridaného cukru
,
Orechové maslá
,
Tyčinky bez pridaného cukru
,
Alternatívne sladidlá
,
Protein crackers
BIO smoothie snacky
Ovocné kapsičky pre dospelých
Kávoviny (zdravé alternatívy kávy)
Instantné nápoje
Nápoje s ovocnou zložkou
Pre miláčikov
Pre psy
Trávenie
,
Kľud & pohoda
,
Multifunkčné
,
Imunitný systém
,
Kĺby & pohyblivosť
,
Močové ústrojenstvo
,
Koža & srsť
,
Pre staršie psy
Pre mačky
Trávenie
,
Kľud & pohoda
,
Močové ústrojenstvo
Pre ženy
Dámska hygiena
Tampóny
,
Dámske vložky
,
Dámske slipové vložky
,
Menštruačné kalíšky
,
Intímna hygiena
Kozmetika
Tehotenstvo
Starostlivosť po pôrode
Dojčenie
4Slim
Čakankové sladenie
Čakankový originál
,
Čakankové sladidlá
,
Čakankové toppingy
Džemy bez pridaného cukru
Orechové maslá
Tyčinky bez pridaného cukru
LOW CARB tyčinky
,
FLAPJACK tyčinky
,
Proteínové tyčinky
Alternatívne sladidlá
Protein crackers
Zachráň jedlo
Akcie a zľavy
Značky
4Slim
Beggs
Ella's Kitchen
Good Gout
Kendamil
Melta
Moomin Baby
Salvest Põnn
Salvest Smushie
Zesty Paws
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Zachráň jedlo
Zachráň jedlo
Najpredávanejšie
Kendamil BIO Nature 1 (600 g), exp. 11.10.2026
Skladom
(>5 ks)
35343618/EXP
1,50 €
3,90 €
–83 %
Good Gout BIO Ratatouille s quinou (190 g), exp. 07.10.2026
Skladom
(>5 ks)
27043/EXP3
Pôvodne:
3,90 €
(–83 %)
0,65 €
8,50 €
–50 %
Ella's Kitchen BIO RED ONE ovocné pyré s jahodami (5x90 g), exp. 30.10.2026
Skladom
(>5 ks)
EK001/EXP4
Pôvodne:
8,50 €
(–50 %)
4,25 €
Kendamil BIO Nature 1 (600 g), exp. 13.12.2026
Skladom
(>5 ks)
35343618/EXP2
8,20 €
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Abecedne
21
položiek celkom
Cena
0
€
9
€
1
0
9
Na sklade
20
Akcia
17
Novinka
0
Zachráň ma!
20
Značky
4Slim
3
DayUp
1
Ella's Kitchen
5
Good Gout
2
Hamánek
1
Happy
1
Joya
4
Kendamil
2
Zesty Paws
2
Vek dieťaťa
?
od narodenia
2
od ukončeného 4. mesiaca
2
od ukončeného 6. mesiaca
5
Viacbalenie
5x (päťbalenie)
2
Vlastnosti
BIO
9
bez lepku
4
bez laktózy
4
Zobrazených položiek:
21
Výpis produktov
Zachráň ma!
Kendamil BIO Nature 1 (600 g), exp. 11.10.2026
Skladom
(>5 ks)
1,50 €
Jednotková cena:
2,50 € / 1 kg
Do košíka
35343618/EXP
Akcia
Zachráň ma!
3,90 €
–83 %
Good Gout BIO Ratatouille s quinou (190 g), exp. 07.10.2026
Skladom
(>5 ks)
0,65 €
Jednotková cena:
0,34 € / 100 g
Do košíka
27043/EXP3
Akcia
Zachráň ma!
8,50 €
–50 %
Ella's Kitchen BIO PURPLE ONE ovocné pyré s čiernymi ríbezľami (5x90 g),exp. 31.10.2026
Skladom
(>5 ks)
4,25 €
Jednotková cena:
0,94 € / 100 g
Do košíka
EK003/EXP1
Akcia
Zachráň ma!
8,50 €
–50 %
Ella's Kitchen BIO RED ONE ovocné pyré s jahodami (5x90 g), exp. 30.10.2026
Skladom
(>5 ks)
4,25 €
Jednotková cena:
0,94 € / 100 g
Do košíka
EK001/EXP4
Zachráň ma!
2,55 €
–30 %
HAPPY BARISTA ovsený nápoj (1 l), exp. 15.11.2026
Skladom
(>5 ks)
1,77 €
Jednotková cena:
1,77 € / 1 l
Do košíka
30972/EXP
Akcia
Zachráň ma!
3,40 €
–25 %
JOYA PUR Ovsený nápoj bez pridaného cukru (1 l), exp. 11.11.2026
Skladom
(>5 ks)
2,55 €
Jednotková cena:
2,55 € / 1 l
Do košíka
3479/EXP
Akcia
Zachráň ma!
27,90 €
–72 %
Zesty Paws 5-in-1 Chews (60 ks), funkčný doplnok stravy pre psy 5v1, 07.10.2026
Skladom
(>5 balenie)
7,80 €
Jednotková cena:
0,13 € / 1 ks
Do košíka
12471/EXP
Akcia
Zachráň ma!
27,90 €
–72 %
Zesty Paws Cranberry Urinary Chews (60 ks) – funkčný doplnok stravy pre psy na podporu močových ciest, exp. 16.10.2026
Skladom
(3 ks)
7,80 €
Jednotková cena:
0,13 € / 1 ks
Do košíka
12518/EXP
6,16 €
–31 %
4Slim Čakankový originál (350 g), exp. 20.10.2026
Skladom
(>5 ks)
4,20 €
Jednotková cena:
1,20 € / 100 g
Do košíka
1000001/EXP2
Akcia
Zachráň ma!
6,16 €
–30 %
4Slim Čakankový originál (350 g), exp. 27.10.2026
Vypredané
4,30 €
Jednotková cena:
1,23 € / 100 g
1000001/EXP
Akcia
Zachráň ma!
10,62 €
–40 %
4Slim Čakankový topping príchuť čokoláda (700 g), exp. 26.11.2026
Skladom
(>5 ks)
6,37 €
Jednotková cena:
0,91 € / 100 g
Do košíka
1010040/EXP
Akcia
Zachráň ma!
1,11 €
–28 %
DayUp Wake&GO Sladké jablko s vanilkou a ovsenými vločkami (120 g), exp. 01.12.2026
Skladom
(>5 ks)
0,79 €
Jednotková cena:
0,66 € / 100 g
Do košíka
7799900006/EXP
Akcia
Zachráň ma!
2,50 €
–25 %
Ella's Kitchen BIO Banán s broskyňou (120 g), 30.11.2026
Skladom
(>5 ks)
1,87 €
Jednotková cena:
1,56 € / 100 g
Do košíka
EK018/EXP2
Akcia
Zachráň ma!
2,30 €
–50 %
Ella's Kitchen BIO Chrumky paradajka a pór (20 g), exp. 24.10.2026
Skladom
(>5 ks)
1,15 €
Jednotková cena:
5,75 € / 100 g
Do košíka
EK326/EXP2
Akcia
Zachráň ma!
2,40 €
–50 %
Ella's Kitchen BIO Mrkva, jablko a paštrnák (120 g), exp. 31.10.2026
Skladom
(>5 ks)
1,20 €
Jednotková cena:
1 € / 100 g
Do košíka
EK013/EXP3
Akcia
Zachráň ma!
5,20 €
–50 %
Good Bout BIO Pór so zemiakmi a treskou (190 g), exp. 13.10.2026
Skladom
(>5 ks)
2,60 €
Jednotková cena:
1,37 € / 100 g
Do košíka
10032/EXP1
Akcia
Zachráň ma!
1,53 €
–41 %
Hamánek Bezlepkové piškóty (120 g), exp. 02.11.2026
Skladom
(>5 ks)
0,90 €
Jednotková cena:
0,75 € / 100 g
Do košíka
OSTB00099/EXP2
Akcia
Zachráň ma!
3,40 €
–50 %
JOYA BARISTA Mandľový nápoj bez cukru (1 l), exp. 10.10.2026
Skladom
(>5 ks)
1,70 €
Jednotková cena:
1,70 € / 1 l
Do košíka
21002/EXP
Akcia
Zachráň ma!
2,37 €
–25 %
JOYA PROTEIN Ovsený nápoj s chuťou banánu a karamelu bez pridaného cukru (250 ml), exp. 02.12.2026
Skladom
(>5 ks)
1,77 €
Jednotková cena:
7,08 € / 1 l
Do košíka
3619/EXP2
Akcia
Zachráň ma!
2,37 €
–25 %
JOYA PROTEIN Ovsený proteínový nápoj s príchuťou čokolády bez pridaného cukru (250 ml), exp. 02.12.2026
Skladom
(>5 ks)
1,77 €
Jednotková cena:
7,08 € / 1 l
Do košíka
3618/EXP2
Zachráň ma!
Kendamil BIO Nature 1 (600 g), exp. 13.12.2026
Skladom
(>5 ks)
8,20 €
Jednotková cena:
13,67 € / 1 kg
Do košíka
35343618/EXP2
Ovládacie prvky výpisu
21
položiek celkom
Odborník na detskú výživu a prebaľovanie
Naše produkty dokonale poznáme. Sme distribútorom značiek Kendamil, Good Gout, Salvest, Muumi Baby a Ella's Kitchen, a preto u nás nájdete kompletný sortiment.
Doprava zadarmo od 65 €
Rýchlo expedujeme všetky objednávky. Doručujeme navyše do mnohých krajín Európy.
Vernostný program Premium
Čím viac nakúpite, tým viac Premium bodov získate a tým väčšiu zľavu následne môžete uplatniť.