Počiatočné mlieka

Počiatočné mlieka Kendamil predstavujú plnohodnotnú výživu pre všetky dojčatá, ktoré nemôžu byť dojčené. Obsahujú práve tie živiny, ktoré bábätko potrebuje od narodenia až do jeho šiestich mesiacov.

Základom Prémiovej rady mliek Kendamil aj rady BIO / organických mliek Kendamil je poctivé plnotučné kravské mlieko. BIO / organické mlieka sú opatrené BIO certifikátom, takže si môžete byť istí, že skutočne všetko, čo v nich nájdete, spĺňa prísne podmienky pre jeho udelenie. Základom Kendamilu Kozieho dojčenského mlieka je poctivé plnotučné kozie mlieko, ktoré je pre ľudský organizmus dobre stráviteľné. Navyše používa výhradne A2 mlieko s prevahou A2 β-kazeínu, ktoré je pre bábätká ešte lepšie stráviteľnejšie než „obyčajné“ kozie mlieko. Špeciálne mlieka Kendamil sú určené deťom, ktoré riešia nejaký problém.

Všetky počiatočné mlieka vyvinuli odborníci na detskú stravu v spoločnosti Kendal NutriCare a vložili do nich viac ako 50 rokov skúseností. O ich nasadení by však mal rozhodnúť detský lekár alebo špecialista na detskú výživu.

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom