Kto sme?

Sme rodinná firma Health Academy, ktorá chce druhým ponúkať len to, čomu sama verí. Nájsť produkty, ktoré by toto očakávanie spĺňali a ktoré by sme si sami kupovali, ale nebolo vôbec jednoduché. Avšak Vaša spokojnosť a hlavne spokojné  brušká bábätiek sú to, prečo nás naša práca baví, čo nám dáva zmysel a čo nás posúva dopredu.

Značkou, ktorá nás ako prvá nadchla kvalitou, prémiovosťou a jedinečným zložením, bol Kendamil. Táto dojčenská výživa vzniká vo Veľkej Británii z plnotučného mlieka spokojných, voľne sa pasúcich kráv lokálnych farmárov. Je esenciou všetkého dobrého, čo sa v čistej prírode hneď vedľa Národného parku Lake District rodí, a veríme, že je to to najlepšie, čo vám môžeme ponúknuť. Mnohým mladým rodinám Kendamil vyriešil problémy s boľavými bruškami bábätiek a vrátil spánok im aj rodičom. Dnes preto patrí do spoločenstva spokojných rodín, s ktorými nás nespájajú len obchodné vzťahy, ale už aj priateľstvo.

Spolu s tým, ako bábätká rástli, menili sa aj ich nároky na výživu. To je dôvod, prečo sme sa znova pustili do hľadania a pre slovenský trh objavili francúzsku značku BIO príkrmov Good Gout. Francúzsko je gurmánska veľmoc, čo sa samozrejme premieta aj do tejto detskej stravy. Zakladá si na jednoduchej a ľahkej čitateľnosti chutí, čistote produktov bez akýchkoľvek zbytočností, ich jemnej textúre a pohodlnom používaní. A navyše k tomu aj malých stravníkov vychováva.

Veľmi podobné princípy vyznáva aj estónska firma Salvest, ktorej skúsenosti s výrobou potravín siahajú až do roku 1946. Jej detské príkrmy Põnn, ovocné kapsičky Muuti, desiaty Smushie a polievky Prestó vznikajú zo 100% BIO surovín, a to s rešpektom k prírode a životnému prostrediu . Okrem exotických zložiek pochádzajú všetky ingrediencie od lokálnych farmárov zo vzdialenosti maximálne 100 km od výrobnej linky, kde sa spracovávajú. Tým odpadá ich nezmyselné prevážanie z jedného konca sveta na druhý a znižuje sa uhlíková stopa, takže aj naša planéta môže lepšie dýchať. To sú hodnoty, ktoré vyznávame aj my, a preto sme sa ich rozhodli sprístupniť aj našim deťom a ich rodičom.