Platby

Healtfactory.sk Healtfactory.sk
Na HealthFactory.sk môžete zaplatiť niekoľkými platobnými metódami Pre čo najrýchlejšiu expedíciu vašej objednávky odporúčame využiť klasický bankový prevod až ako posledný možný variant platby..

On-line platobnou kartou

Bezpečne a pohodlne zaplaťte vašou platobnou kartou MasterCard, Maestro, Visa alebo Visa Electron. Bránu prevádzkuje GoPay..

On-line bankovým prevodom

Online bankový prevod je spôsob platby, pri ktorom vás platobná brána GoPay bezpečne presmeruje do prostredia vášho internetového bankovníctva.

GoPay peňaženka

GoPay peňaženka je spôsob platby, pri ktorom používate údaje uložené vo vašom GoPay účte. Na zaplatenie platby sú použité peniaze, ktoré si na svoj GoPay účet dobíjate. Výhodou platby je, že nemusíte zadávať žiadne údaje z karty, ani vypĺňať platobné údaje.

Bitcon (kryptomena)

Platobná brána GoPay vám bezpečne ukáže, kam a koľko bitcoinov treba poslať.

Apple Pay

Apple Pay je bezpečná platobná metóda, ktorá umožňuje zákazníkom jednoduché platenie pomocou karty uloženej v Apple Wallet. Pri platení sa nemusí opisovať žiadne číslo karty a ďalšie údaje. Bránu poskytuje GoPay.

Google Pay

Okamžitá a bezpečná platba elektronickou peňaženkou Google Pay. Bránu poskytuje GoPay.

Premium SMS

Plaťte jednoducho mobilným telefónom zo svojho kreditu alebo mesačného vyúčtovania.

Bankovný prevod

Platbu odošlite na bankový účet. Údaje zistíte po dokončení objednávky. Spracovanie objednávky závisí od dĺžky prevodu banky a následnej administratíve spojenej so spárovaním platby.