• 1 z 2
 

NUK First Choice+ fľaša s kontrolou teploty (300 ml)

 
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
19.6.2024
6,20 €
5,17 € bez DPH
   
Kód tovaru 06365
Značka NUK
Kategória Dojčenské fľaše a doplnky
 
First Choice+

Aj rodičia niekedy potrebujú malú pomoc

S kontrolou teploty

Bezpečné kŕmenie

Teplota obsahu fľaše zmení jej farbu: pokiaľ je pokrm príliš horúci, modrá kontrolka sa zmení na bielu. Ideálne pre detskú čeľusť, cumlík z obzvlášť mäkkého silikónu, 0-6 mesiacov M (stredne veľký otvor = pre detskú výživu)
NUK kontrola teploty je určená pre dodatočnú kontrolu. Pred kŕmením je teplotu nutne skontrolovať i ručne. Ak chcete skontrolovať teplotu, odporúčame nakvapkať niekoľko kvapiek obsahu fľaše na vnútorné zápästie.

99 % detí prijímá*

Vďaka mimoriadne prirodzenému tvaru cumlíka NUK ich deti veľmi dobre znášajú. To znamená, že sú zvlášť vhodné pre deti, ktoré sú súčasne dojčené a prikrmované z fľaše.

Pre zdravý vývoj čeľuste

NUK Originál

Jedinečný tvar cumlíkov NUK je modelovaný podľa matkinej bradavky pri dojčení. Cumlík ponecháva dostatok priestoru pre prirodzené sacie pohyby jazyka a čeľuste vášho dieťaťa.

Prirodzený tvar

Silikónový cumlík je vďaka novej mäkkej zóne lepšie tvarovaný pre podnebie úst vášho dieťaťa a zaisťuje tak prirodzený pocit pri pití.

Zabraňuje kolike**

Vylepšený systém proti prehĺtaniu vzduchu NUK Anti-Kolik Air System zaisťuje plynulý tok tekutej stravy bez prehĺtania vzduchu.

Neobmedzený počet kombinácií

Kompatibilný so všetkými výrobkami NUK First Choice.

Bezpečné uchopenie a stabilita

Vďaka jemno vytvarovanej fľaše a širokej základne.

Ľahké naplnenie a vymývanie

Extra široké hrdlo fľaše.

Bez škodlivých látok a zápachu

Neobsahuje BPA.
To chcem
vyskúšať
* Vedecká štúdia: Moral a kol. BMC pediatři 2010, 10:6. Podrobnejšie informácie nájdete na stránkach http://nuk.com/research
** Nezávislý prieskum trhu s 205 pediatrami, Nemecko 2018. 99 % matiek potvrdilo, že fľaše NUK First Choice+ Control nespôsobujú koliku.
Hmotnosť 0.6 kg
Vek dieťaťa (?) od ukončeného 6. mesiaca

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: