• 1 z 7
 

Muumi Baby 6 Junior 12-24 kg (108 ks), mesačné balenie eko plienok

 
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
17.7.2024
Jednotková cena 0,66 € / 1 ks
71,40 €
59,50 € bez DPH
   
Kód tovaru 58755/3
Značka Muumi Baby
Kategória Jednorazové detské plienky
 
EAN 8594184020227

Uhlíkovo neutrálne,
100% účinné

Muumi Baby eko plienky
Jednorazové plienky 6 12–24 kg 3×36 ks

 •  

  Hypoalergénne a mäkké

 •  

  Priedušný materiál z rastlinných vlákien

 •  

  Perfektne držia aj pri zvýšenom pohybe

Balenie plienok Muumi

© Moomin Characters™

Plienka Muumi Baby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • Povrchová vrstva z rastlinného materiálu
 • Pružné
  a prispôsobivé
  boky
 • 100%
  ochrana proti
  pretečeniu
 • Priedušné
  a savé
 1. Povrchová vrstva z rastlinného materiálu
 2. Pružné a prispôsobivé boky
 3. 100% ochrana proti pretečeniu
 4. Priedušné a savé

Nájdite ideálnu voľbu
pre vaše dieťa

Tabuľka veľkostí plienok. Číslo 1 pre deti 2-5kg, číslo 2 pre deti 3-6kg, číslo 3 pre deti 5-8kg, číslo 4 pre deti 7-11kg, číslo 5 pre deti 10-15kg, číslo 6 pre deti 12-20kg, číslo 7 pre deti 16-26kg.

Plienky vyrobené slnkom. Sme prvý výrobca 100% uhlíkovo neutrálnych plienok.

Našimi používateľmi sú tí najmladší obyvatelia planéty. Preto premýšľame o veciach dlhodobo a udržateľne. Výrobný proces našich plienok využíva len obnoviteľné druhy energie, ktoré neuvoľňujú žiadne škodlivé emisie oxidu uhličitého a naša výroba neprodukuje žiaden odpad. Všetko recyklujeme alebo premieňame späť na energiu. S hrdosťou oznamujeme, že sme prví, kto na trh uviedol 100% uhlíkovo neutrálne eko plienky.

© Moomin Characters™

 
 • Bezpečné

  Žiadne pridané chemikálie, ako je chlór, parfumy alebo glyfosáty, ktoré by mohli dráždiť citlivú detskú pokožku.

 • Šetrné k pokožke

  Vyrobené z priedušných materiálov, ktoré umožňujú pokožke dýchať. Pokožka vášho bábätka tak zostane svieža.

 • Spoľahlivé

  Vďaka pružnému materiálu perfektne držia aj pri zvýšenom pohybe, čím poskytujú 100% ochranu proti pretečeniu.

 • Vyrobené vo Fínsku

  Sme rodinná firma z Fínska s viac ako 40-ročnými skúsenosťami. Sami sme rodičia, a preto plienky neustále vyvíjame pre dobro svojich najmenších.

 • Z BIO celulózy

  Vyrobené z čistých a mäkkých rastlinných vlákien s certifikáciou FSC.

 • Chlorine Free TCF 100%

  100% bez chlóru

  Plienky bielime len kyslíkom, a preto sú vhodné aj pre tú najcitlivejšiu pokožku.

Hlavným absorpčným materiálom používaným v našich plienkach je čistá, 100% celulóza z fínskych lesov s certifikátom FSC. Celulóza, ktorú používame, je bielená kyslíkom, vďaka čomu je 100% bez chlóru. Savé jadro je obalené netkanou textíliou, ktorá má nepremokavé a odpudzujúce vlastnosti. V absorpčnej vrstve sme s celulózou zmiešali malé množstvo superabsorpčných polymérov (SAP). Superabsorbent, ktorý používame, je plne overený, bezpečný a alergicky testovaný materiál, ktorý sa v detských plienkach používa už viac ako 20 rokov. Neustále sa snažíme vyvíjať naše plienky tak, aby boli čo najšetrnejšie k životnému prostrediu, preto používame výrazne menej superabsorbentov ako iné popredné značky. Napriek tomu sú naše plienky 100% účinné a so štruktúrou, ktorá rovnomerne rozvádza vlhkosť po plienke a udržuje pokožku vášho dieťaťa suchú.

Plienky Muumi Baby sú pre vaše dieťa bezstarostnou a bezpečnou voľbou, pretože všetky suroviny použité na ich výrobu spĺňajú prísne kritériá stanovené environmentálnou značkou Nordic Swan Ecolabel a Fínskou federáciou pre alergie, kožu a astmu. Sú bez parfumácie a neobsahujú chlór ani glyfosáty, ktoré môžu dráždiť citlivú detskú pokožku.

Hlavnou surovinou používanou v plienkach Muumi Baby je celulóza, ktorá je úplne biologicky odbúrateľná. Pre maximálnu funkčnosť plienky používame materiály, ktoré zvyšujú absorpčnú kapacitu plienky, a tým zvyšujú aj pohodlie dieťaťa. Tieto materiály ale nie sú biologicky odbúrateľné.

V súčasnosti nie sú na trhu plne biologicky rozložiteľné jednorazové plienky, ale neustále zvyšujeme podiel biologicky rozložiteľných materiálov a vyvíjame nové, šetrnejšie materiály k životnému prostrediu.

Pri výpočte, akú veľkú záťaž predstavujú plienky pre životné prostredie, je potrebné zohľadniť celý životný cyklus plienky, a to od surovín až po výrobu a ich likvidáciu. Plienky Muumi Baby sa vyrábajú zo starostlivo vybraných surovín od lokálnych výrobcov. Fínska celulóza v plienkach Muumi Baby je úplne bez chlóru a bieli sa pomocou 100% čistého kyslíka. Ide o najbezpečnejšie riešenie pre životné prostredie a pre pokožku bábätiek. Plienky Muumi Baby neobsahujú chlór, takže sa môžu likvidovať ako bežný odpad. Obal je vyrobený z 25% z recyklovaného plastu a možno ho opäť recyklovať.

Pri výrobe plienok Muumi Baby nekončí žiadny odpad na skládke: všetok odpad z výroby sa recykluje alebo premieňa na energiu. Naša výroba využíva len certifikovanú vodnú a solárnu energiu. Tieto obnoviteľné formy energie neprodukujú žiadne emisie oxidu uhličitého.

Používatelia výrobkov Muumi Baby sú najmladší obyvatelia planéty. Preto o veciach premýšľame dlhodobo a udržateľne. Životné prostredie zohľadňujeme nielen pri výrobe plienok Muumi Baby, ale počas celého ich životného cyklu.

Použité suroviny vyberáme obzvlášť starostlivo a sme prvou značkou detských plienok na svete, ktorá spĺňa prísne kritériá ekoznačky Nordic Swan Ecolabel a Fínskej alergologickej, dermatologickej a astmatologickej federácie.

Pri výrobe našich plienok sa používa len obnoviteľná energia, ktorá neuvoľňuje žiadne škodlivé emisie oxidu uhličitého. Tretím významným rozdielom je spracovanie výrobného odpadu; pri našej výrobe nevzniká žiaden odpad. Všetko recyklujeme alebo premieňame späť na energiu. A s hrdosťou oznamujeme, že na jeseň 2022 sme uviedli na trh prvé 100% uhlíkovo neutrálne eko plienky.

Plienky Muumi Baby vyrába rodinná firma v jedinej fínskej továrni na plienky, a to v meste Tammisaari – dnes známej skôr pod novým názvom Raasepor.

Celulóza, ktorú používame, je bielená výlučne kyslíkom, čo je tak pre pokožku vášho dieťaťa, tak pre životné prostredie najšetrnejšou variantou.

Šetrnosť k pokožke je spolu so zodpovednosťou k životnému prostrediu jednou z našich najvyšších priorít, a preto sú naše plienky vhodné aj pre bábätká s tou najcitlivejšou pokožkou.

Suroviny v našich plienkach sú starostlivo vyberané a neobsahujú žiadne alergény, ako je latex, glyfosát, formaldehydy alebo ftaláty. Používame len priedušné materiály s podielom rastlinných vlákien, ktoré umožňujú pokožke dýchať. Hlavnou surovinou je celulóza z certifikovaných lesov, ktorá je bielená 100% čistým kyslíkom bez použitia chlóru – a teda aj bez dioxínov. V súčasnosti ide o najbezpečnejšiu a najšetrnejšiu variantu pre pokožku dieťatka.

Plienky Muumi Baby sú vyrábané v spolupráci s Fínskou alergologickou, dermatologickou a astmatologickou federáciou a sú tiež dermatologicky testované.

Správna veľkosť plienky a dobrý strih sú kľúčom k spokojnosti detí a rodičov. Vďaka správne zvolenej veľkosti nebude plienka dráždiť pokožku dieťatka a zabezpečí ochranu proti pretečeniu. Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu nájsť správnu veľkosť plienok pre vaše dieťa, prípadne podľa ktorých spoznáte, kedy je potrebné prejsť na ďalšiu veľkosť.

● Plienka je úplne premočená alebo z nej niečo uniká.
● Plienka úplne nezakryje zadoček dieťatka.
● Plienka je príliš tesná. (Plienka dobre sedí, ak sa medzi plienku a bruško bábätka zmestia dva vaše prsty.)
● Plienka zanecháva červené stopy v páse alebo na vnútornej strane stehien.

Veľkosť plienok Muumi Baby je založená na hmotnosti dieťaťa. Na obale aj samotnej plienke nájdete jasné označenie veľkostí.

Za vznikom plienkovej vyrážky je zvyčajne veľa faktorov. Je to známe kožné ochorenie, ktoré sa prejavuje podráždením spôsobeným stolicou a močom, ale súvisí aj so stravou a zmenami v stravovaní. Dôležité je aj to, ako často dieťa prebaľujete. Plienky by sa mali meniť približne 5 až 6-krát denne, aby sa zabránilo prílišnému kontaktu pokožky s tým, čo dieťa vylúčilo. Nezabúdajte však, že plienková vyrážka alebo začervenanie pokožky sa môže objaviť bez ohľadu na to, ako veľmi ste opatrní, pretože kožnú reakciu môže spôsobiť aj hnačka alebo lieky. V takýchto prípadoch je dobré bábätko prebaľovať ešte častejšie. Najmä stolica a hnačka obsahujú látky, ktoré dráždia pokožku a môžu spôsobiť plienkovú vyrážku.

Dobrým spôsobom, ako predísť plienkovej vyrážke, je nechať dieťa niekoľko hodín denne bez plienky. Ak je pokožka veľmi podráždená a červená, odporúčame vyhľadať lekára, aby sa predišlo možnej infekcii.

Plienky Muumi Baby môžete vyhodiť do bežného zmiešaného odpadu. Môžeme vás ubezpečiť, že naše plienky sú medzi ostatnými jednorazovými plienkami ekologicky zodpovednou voľbou. Ich životný cyklus sme navrhli tak, aby životné prostredie zaťažovali čo najmenej.

Forest Stewardship Council (FSC) je medzinárodný systém certifikácie lesov, ktorý podporuje ich zodpovedné a ekologické obhospodarovanie. Certifikát okrem iného znamená, že namiesto vyrúbaných stromov sa vysádzajú nové stromy v súlade so zásadami zodpovedného lesného hospodárstva. Výberom detských plienok Muumi chránime prirodzenú rozmanitosť v severských lesoch.

Kritériá pre získanie ekoznačky Nordic Swan sú vypracované z hľadiska životného cyklu výrobku, od výberu surovín až po jeho likvidáciu. Ekoznačka Nordic Swan Ecolabel znamená zodpovednosť výrobku voči životnému prostrediu, pričom zohľadňuje výrobný proces, používanie výrobku a nakladanie s odpadom. Ekoznačka stanovuje presné a prísne kritériá pre to, čo môžu plienky obsahovať a čo sa do nich môže pridávať počas výrobného procesu. Výrobky nesúce ekoznačku Nordic Swan nesmú obsahovať žiadne látky, ktoré sú škodlivé pre zdravie alebo životné prostredie.

Tento symbol označuje, že všetky fázy výroby prebiehajú vo Fínsku.

Fínska alergologická, dermatologická a astmatologická federácia udeľuje toto označenie plienkam, ktoré prešli nezávislými testami a sú bezpečné aj pre citlivú pokožku.

Hmotnosť 4.539 kg
Vlastnosti BIO
Viacbalenie mesačné balenie
Typ plienok (?) Jednorázové plienky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: