Akcia Vernostného programu Premium

Maškrtenie v rytme montessori výučby

Akcia Akcia

Za Váš nákup produktov značiek Kendamil, Good Gout, Salvest Põnn, Dodie, Muumi Baby, Vuokkoset alebo Ella's Kitchen teraz získate 3x viac Premium bodov. Doplňte zásoby mlieka, príkrmov alebo kaší a v budúcom nákupe uplatnite nazbierané body, ktoré vyměníte za slevu. Pred tým sa stačí zadarmo zaregistrovať do nášho Vernostného programu Premium.

Ako to funguje?

Za každý 1 nazbieraný Premium bod môžete v nasledujúcom nákupe uplatniť zľavu 1 €. Napríklad pri nákupe mlieka  Kendamil Premium 3 HMO+ (800 g) získate v tejto akcii 2,77 Premium bodov. To nie je málo, čo myslíte?

Víte, že....
Smyslové BIO sušenky Barvy & tvary pozitivně ovlivňují vývoj batolete, napomáhají rozvoji jemné motoriky a rozvíjejí koordinaci ruka-oko. Sušenky byly vyvinuty ve spolupráci s expertem na montessori výuku a drželi se jejího motta: Pomoz mi, abych to dokázal sám. Pomůžete i vy vašemu miminku?

Akcia platí 28. 5. - 3. 6. 2024 pre členov Vernostného programu Premium. Neplatí na počiatočnú mliečnu výživu. Uplatnenie zľavových kódov nie je možné kombinovať s uplatnením nazbieraných bodov v rovnakom nákupe.

Využite zľavový kód:
DENMATIEK

* Zľavový kód platí 6.-8.5.2022 a nevzťahuje sa na počiatočnú mliečnu výživu, rozprávková a XXL balenia mliek Kendamil a produkty v akcii.

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 24 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 24 položiek celkom