Musíte zmeniť nastavenie vášho prehliadača
Pozrite sa na:
Ako povoliť JavaScript vo vašom prehliadači
.
Ak používate software na blokovanie reklám, možno bude potrebné, aby ste povolili JavaScript z tejto stránky.
Ďakujeme.
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
+421 919 434 552
objednavky@healthfactory.sk
O nás
Affiliate program: Spolupracujte s nami
Blog (nielen) o detskej výžive
Veľký sprievodca dojčením
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Mlieko a výživa
Dojčenské mlieka
Počiatočné
,
Pokračovacie
,
Batoľacie a juniorské
,
BIO mlieka
,
Kozie mlieka
,
Špeciálne
,
Rozprávkové balenia
,
Kreatívne balenie Kendamil
Príkrmy
Ovocné príkrmy
,
Zeleninové príkrmy
,
Mäsovo-zeleninové príkrmy
,
Kapsičky
,
Hlavné jedlá
,
Cestoviny a ryža
,
Raňajky
,
Mliečne a jogurtové
Detské kaše
Mliečne kaše
,
Nemliečne kaše
,
BIO kaše
Doplnky stravy
Sušienky a chrumky
Sušienky
,
Chrumky
Detské nápoje
Plienky a prebaľovanie
Jednorazové plienky
Veľkosť 0 (0-2,5 kg)
,
Veľkosť 1 (2-5 Kg)
,
Veľkosť 2 (3-6 kg)
,
Veľkosť 3 (5-9 kg)
,
Veľkosť 4 (7-20 kg)
,
Veľkosť 5 (10-25 kg)
,
Veľkosť 6 (12-24 kg)
Plienkové nohavičky
Veľkosť 3 (6-11 kg)
,
Veľkosť 4 (7-15 kg)
,
Veľkosť 5 (10-18 kg)
,
Veľkosť 6 (12-20 kg)
,
Veľkosť 7 (16-26 kg)
Vzorky plienok
Vlhčené obrúsky
Krémy proti zapareninám
Prebaľovacie podložky a potreby
Starostlivosť o dieťa
Detská kozmetika a drogéria
Kúpeľ a hygiena
,
Starostlivosť o detskú pokožku
,
Detská ECO kozmetika Beggs
Dojčenské potreby
Zdravá výživa
Doplnky stravy
Zdravie a vitalita
,
Pre ženy
,
Pre mužov
,
Pre deti
,
Kolagény
,
Proteíny
,
Pre tehotné a dojčiace ženy
Rastlinné nápoje - alternatívy mlieka
Ovsené
,
Pre baristov
,
Mandľové
,
Sójové
,
Ryžové
,
Kokosové
,
Na varenie
4Slim
Čakankové sladenie
,
Džemy bez pridaného cukru
,
Orechové maslá
,
Tyčinky bez pridaného cukru
,
Alternatívne sladidlá
,
Protein crackers
BIO smoothie snacky
Ovocné kapsičky pre dospelých
Kávoviny (zdravé alternatívy kávy)
Instantné nápoje
Nápoje s ovocnou zložkou
Pre miláčikov
Pre psy
Trávenie
,
Kľud & pohoda
,
Multifunkčné
,
Imunitný systém
,
Kĺby & pohyblivosť
,
Močové ústrojenstvo
,
Koža & srsť
,
Pre staršie psy
Pre mačky
Trávenie
,
Kľud & pohoda
,
Močové ústrojenstvo
Pre ženy
Dámska hygiena
Tampóny
,
Dámske vložky
,
Dámske slipové vložky
,
Menštruačné kalíšky
,
Intímna hygiena
Kozmetika
Tehotenstvo
Starostlivosť po pôrode
Dojčenie
4Slim
Čakankové sladenie
Čakankový originál
,
Čakankové sladidlá
,
Čakankové toppingy
Džemy bez pridaného cukru
Orechové maslá
Tyčinky bez pridaného cukru
LOW CARB tyčinky
,
FLAPJACK tyčinky
,
Proteínové tyčinky
Alternatívne sladidlá
Protein crackers
Zachráň jedlo
Akcie a zľavy
Značky
4Slim
Beggs
Ella's Kitchen
Good Gout
Kendamil
Melta
Moomin Baby
Salvest Põnn
Salvest Smushie
Zesty Paws
Prihlásenie
Viac
Domov
/
2+1 mix
2+1 mix
, Strana 4
Najpredávanejšie
2,15 €
–40 %
Good Gout BIO Slivka (120 g)
Skladom
(>5 ks)
27463
Pôvodne:
2,15 €
(–40 %)
1,29 €
2,15 €
–40 %
Good Gout BIO Broskyňa s hruškou (120 g)
Skladom
(>5 ks)
14887
Pôvodne:
2,15 €
(–40 %)
1,29 €
2,15 €
–40 %
Good Gout BIO Mango (120 g)
Skladom
(>5 ks)
14863
Pôvodne:
2,15 €
(–40 %)
1,29 €
2,15 €
–40 %
Good Gout BIO Marhuľa s banánom (120 g)
Skladom
(>5 ks)
12760
Pôvodne:
2,15 €
(–40 %)
1,29 €
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Abecedne
191
položiek celkom
Cena
1
€
37
€
1
1
37
Na sklade
171
Akcia
9
Novinka
2
Zachráň ma!
1
Darček
15
-20 % s kódom MOOMIN
15
Značky
Ella's Kitchen
52
Good Gout
48
Happy
7
Joya
25
Moomin Baby
15
Salvest Põnn
24
Salvest Smushie
9
Zesty Paws
11
Zobrazených položiek:
191
Výpis produktov
Ella's Kitchen BIO Losos so zeleninou (130 g)
Skladom
(>5 ks)
3,10 €
Jednotková cena:
2,38 € / 100 g
Do košíka
EK174
Ella's Kitchen BIO GREEN ONE Kivi s jablkom a banánom (90 g)
Skladom
(>5 ks)
1,70 €
Jednotková cena:
1,89 € / 100 g
Do košíka
EK004/1
Ella's Kitchen BIO Chrumky paradajka a pór (20 g)
Skladom
(>5 ks)
2,30 €
Jednotková cena:
11,50 € / 100 g
Do košíka
EK326
Good Bout BIO Pór so zemiakmi a treskou (190 g)
Vypredané
5,20 €
Jednotková cena:
2,74 € / 100 g
10032
SALVEST Põnn BIO Hruška 100% (100 g)
Skladom
(>5 ks)
1,90 €
Jednotková cena:
1,90 € / 100 g
Do košíka
70895
SALVEST Smushie BIO Green Boost (170 g)
Skladom
(>5 ks)
2,50 €
Jednotková cena:
1,47 € / 100 g
Do košíka
99137
Darček
-20 % s kódom MOOMIN
Moomin Baby 1 Newborn 2–5 kg (25 ks), eko plienky
Skladom
(>5 ks)
14,40 €
Jednotková cena:
0,58 € / 1 ks
Do košíka
58125
Ella's Kitchen BIO Broskyňová kapsička (70 g)
Skladom
(>5 ks)
1,70 €
Jednotková cena:
2,43 € / 100 g
Do košíka
EK270
SALVEST Põnn BIO Slivková šťava s dužinou (240 ml)
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
2,50 €
Jednotková cena:
10,42 € / 1 l
Do košíka
75531
Good Gout BIO Banánové vankúšiky (50 g)
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
5,50 €
Jednotková cena:
11 € / 100 g
Do košíka
27968
Good Gout BIO Mini ryžové koláčiky s jablkami (40 g)
Skladom
(>5 ks)
3,50 €
Jednotková cena:
8,75 € / 100 g
Do košíka
27340
Good Gout BIO Hruška Williams (120 g)
Skladom
(>5 ks)
2,15 €
Jednotková cena:
1,79 € / 100 g
Do košíka
27234
Darček
-20 % s kódom MOOMIN
Moomin Baby 3 Midi 5–8 kg (48 ks), eko plienky
Skladom
(>5 ks)
25,50 €
Jednotková cena:
0,53 € / 1 ks
Do košíka
58105
Ella's Kitchen BIO White One Ovocné pyré s melónom (4 × 90 g)
Skladom
(>5 ks)
8,50 €
Jednotková cena:
2,36 € / 100 g
Do košíka
EK265
SALVEST Põnn BIO Marhuľa s jablkom (100 g)
Skladom
(>5 ks)
1,90 €
Jednotková cena:
1,90 € / 100 g
Do košíka
73292
Good Gout BIO Ratatouille s quinou (190 g)
Skladom
(>5 ks)
3,90 €
Jednotková cena:
2,05 € / 100 g
Do košíka
27043
Darček
-20 % s kódom MOOMIN
Muumi Baby Pants 6 Junior 12-20 kg (52 ks), nohavičkové eko plienky
Skladom
(>5 ks)
36,20 €
Jednotková cena:
0,70 € / 1 ks
Do košíka
59710
Darček
-20 % s kódom MOOMIN
Muumi Baby Pants 4 Maxi 7-11 kg (40 ks), nohavičkové eko plienky
Skladom
(>5 ks)
25,50 €
Jednotková cena:
0,64 € / 1 ks
Do košíka
59205
Ella's Kitchen BIO Hrušková desiata (70 g)
Skladom
(>5 ks)
1,70 €
Jednotková cena:
2,43 € / 100 g
Do košíka
EK149
Ella's Kitchen BIO Jahoda a jablko (120 g)
Skladom
(>5 ks)
2,50 €
Jednotková cena:
2,08 € / 100 g
Do košíka
EK017
Good Gout BIO Sušienky farby & tvary (80 g)
Skladom
(>5 ks)
6,90 €
Jednotková cena:
8,63 € / 100 g
Do košíka
12791
Good Gout BIO Mangové vankúšiky (50 g)
Skladom
(>5 ks)
5,50 €
Jednotková cena:
11 € / 100 g
Do košíka
27975
Ella's Kitchen BIO Jablčná desiata (70 g)
Skladom
(>5 ks)
1,70 €
Jednotková cena:
2,43 € / 100 g
Do košíka
EK148
Ella's Kitchen BIO PINK ONE ovocné smoothie s rebarborou (5x90 g)
Skladom
(>5 ks)
8,50 €
Jednotková cena:
1,89 € / 100 g
Do košíka
EK258
Good Gout BIO Wafle s oreganom a olivovým olejom (24 g)
Skladom
(>5 ks)
5,99 €
Jednotková cena:
24,96 € / 100 g
Do košíka
14658
Good Gout BIO Jablko (4x85 g)
Skladom
(>5 ks)
6,50 €
Jednotková cena:
1,91 € / 100 g
Do košíka
12739
Darček
-20 % s kódom MOOMIN
Moomin Baby 5 Maxi 10-16 kg (60 ks), eko plienky
Skladom
(>5 ks)
36,20 €
Jednotková cena:
0,60 € / 1 ks
Do košíka
58990
Darček
-20 % s kódom MOOMIN
Muumi Baby Pants 6 Junior 12-20 kg (36 ks), nohavičkové eko plienky
Skladom
(>5 ks)
25,50 €
Jednotková cena:
0,71 € / 1 ks
Do košíka
59425
Darček
-20 % s kódom MOOMIN
Muumi Baby Pants 5 Maxi+ 10-15 kg (38 ks), nohavičkové eko plienky
Skladom
(>5 ks)
25,50 €
Jednotková cena:
0,67 € / 1 ks
Do košíka
59690
Ella's Kitchen BIO PINK ONE ovocné smoothie s rebarborou (90 g)
Skladom
(>5 ks)
1,70 €
Jednotková cena:
1,89 € / 100 g
Do košíka
EK258/1
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 30 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 4 z 7.
1
4
7
191
položiek celkom
Hore
Odborník na detskú výživu a prebaľovanie
Naše produkty dokonale poznáme. Sme distribútorom značiek Kendamil, Good Gout, Salvest, Muumi Baby a Ella's Kitchen, a preto u nás nájdete kompletný sortiment.
Doprava zadarmo od 65 €
Rýchlo expedujeme všetky objednávky. Doručujeme navyše do mnohých krajín Európy.
Vernostný program Premium
Čím viac nakúpite, tým viac Premium bodov získate a tým väčšiu zľavu následne môžete uplatniť.