Musíte zmeniť nastavenie vášho prehliadača
Pozrite sa na:
Ako povoliť JavaScript vo vašom prehliadači
.
Ak používate software na blokovanie reklám, možno bude potrebné, aby ste povolili JavaScript z tejto stránky.
Ďakujeme.
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
+421 919 434 552
objednavky@healthfactory.sk
O nás
Affiliate program: Spolupracujte s nami
Blog (nielen) o detskej výžive
Veľký sprievodca dojčením
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Mlieko a výživa
Dojčenské mlieka
Počiatočné
,
Pokračovacie
,
Batoľacie a juniorské
,
BIO mlieka
,
Kozie mlieka
,
Špeciálne
,
Rozprávkové balenia
,
Kreatívne balenie Kendamil
Príkrmy
Ovocné príkrmy
,
Zeleninové príkrmy
,
Mäsovo-zeleninové príkrmy
,
Kapsičky
,
Hlavné jedlá
,
Cestoviny a ryža
,
Raňajky
,
Mliečne a jogurtové
Detské kaše
Mliečne kaše
,
Nemliečne kaše
,
BIO kaše
Doplnky stravy
Sušienky a chrumky
Sušienky
,
Chrumky
Detské nápoje
Plienky a prebaľovanie
Jednorazové plienky
Veľkosť 0 (0-2,5 kg)
,
Veľkosť 1 (2-5 Kg)
,
Veľkosť 2 (3-6 kg)
,
Veľkosť 3 (5-9 kg)
,
Veľkosť 4 (7-20 kg)
,
Veľkosť 5 (10-25 kg)
,
Veľkosť 6 (12-24 kg)
Plienkové nohavičky
Veľkosť 3 (6-11 kg)
,
Veľkosť 4 (7-15 kg)
,
Veľkosť 5 (10-18 kg)
,
Veľkosť 6 (12-20 kg)
,
Veľkosť 7 (16-26 kg)
Vzorky plienok
Vlhčené obrúsky
Krémy proti zapareninám
Prebaľovacie podložky a potreby
Starostlivosť o dieťa
Detská kozmetika a drogéria
Kúpeľ a hygiena
,
Starostlivosť o detskú pokožku
,
Detská ECO kozmetika Beggs
Dojčenské potreby
Zdravá výživa
Doplnky stravy
Zdravie a vitalita
,
Pre ženy
,
Pre mužov
,
Pre deti
,
Kolagény
,
Proteíny
,
Pre tehotné a dojčiace ženy
Rastlinné nápoje - alternatívy mlieka
Ovsené
,
Pre baristov
,
Mandľové
,
Sójové
,
Ryžové
,
Kokosové
,
Na varenie
4Slim
Čakankové sladenie
,
Džemy bez pridaného cukru
,
Orechové maslá
,
Tyčinky bez pridaného cukru
,
Alternatívne sladidlá
,
Protein crackers
BIO smoothie snacky
Ovocné kapsičky pre dospelých
Kávoviny (zdravé alternatívy kávy)
Instantné nápoje
Nápoje s ovocnou zložkou
Pre miláčikov
Pre psy
Trávenie
,
Kľud & pohoda
,
Multifunkčné
,
Imunitný systém
,
Kĺby & pohyblivosť
,
Močové ústrojenstvo
,
Koža & srsť
,
Pre staršie psy
Pre mačky
Trávenie
,
Kľud & pohoda
,
Močové ústrojenstvo
Pre ženy
Dámska hygiena
Tampóny
,
Dámske vložky
,
Dámske slipové vložky
,
Menštruačné kalíšky
,
Intímna hygiena
Kozmetika
Tehotenstvo
Starostlivosť po pôrode
Dojčenie
4Slim
Čakankové sladenie
Čakankový originál
,
Čakankové sladidlá
,
Čakankové toppingy
Džemy bez pridaného cukru
Orechové maslá
Tyčinky bez pridaného cukru
LOW CARB tyčinky
,
FLAPJACK tyčinky
,
Proteínové tyčinky
Alternatívne sladidlá
Protein crackers
Zachráň jedlo
Akcie a zľavy
Značky
4Slim
Beggs
Ella's Kitchen
Good Gout
Kendamil
Melta
Moomin Baby
Salvest Põnn
Salvest Smushie
Zesty Paws
Prihlásenie
Viac
Domov
/
2+1 mix
2+1 mix
, Strana 3
Najpredávanejšie
2,15 €
–40 %
Good Gout BIO Slivka (120 g)
Skladom
(>5 ks)
27463
Pôvodne:
2,15 €
(–40 %)
1,29 €
2,15 €
–40 %
Good Gout BIO Broskyňa s hruškou (120 g)
Skladom
(>5 ks)
14887
Pôvodne:
2,15 €
(–40 %)
1,29 €
2,15 €
–40 %
Good Gout BIO Mango (120 g)
Skladom
(>5 ks)
14863
Pôvodne:
2,15 €
(–40 %)
1,29 €
2,15 €
–40 %
Good Gout BIO Marhuľa s banánom (120 g)
Skladom
(>5 ks)
12760
Pôvodne:
2,15 €
(–40 %)
1,29 €
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Abecedne
191
položiek celkom
Cena
1
€
37
€
1
1
37
Na sklade
171
Akcia
9
Novinka
2
Zachráň ma!
1
Darček
15
-20 % s kódom MOOMIN
15
Značky
Ella's Kitchen
52
Good Gout
48
Happy
7
Joya
25
Moomin Baby
15
Salvest Põnn
24
Salvest Smushie
9
Zesty Paws
11
Zobrazených položiek:
191
Výpis produktov
Ella's Kitchen BIO Mrkva, jablko a paštrnák (120 g)
Skladom
(>5 ks)
2,40 €
Jednotková cena:
2 € / 100 g
Do košíka
EK013
Good Gout BIO Banán (120 g)
Skladom
(>5 ks)
2,15 €
Jednotková cena:
1,79 € / 100 g
Do košíka
27241
SALVEST Smushie BIO Tropical Boost (170 g)
Skladom
(>5 ks)
2,50 €
Jednotková cena:
1,47 € / 100 g
Do košíka
99135
SALVEST Smushie BIO Fresh Boost (170 g)
Skladom
(>5 ks)
2,50 €
Jednotková cena:
1,47 € / 100 g
Do košíka
99134
Darček
-20 % s kódom MOOMIN
Moomin Baby 4 Maxi 7-14 kg (63 ks), eko plienky
Skladom
(>5 ks)
36,20 €
Jednotková cena:
0,57 € / 1 ks
Do košíka
58985
Ella's Kitchen BIO Banán a kokos (120 g)
Skladom
(>5 ks)
2,50 €
Jednotková cena:
2,08 € / 100 g
Do košíka
EK361
Ella's Kitchen BIO Nemliečny ryžový nákyp s banánmi a jahodami (80 g)
Skladom
(>5 ks)
2,50 €
Jednotková cena:
3,13 € / 100 g
Do košíka
EK648
SALVEST Põnn BIO Broskyňa s kivi (110 g)
Skladom
(>5 ks)
2,20 €
Jednotková cena:
2 € / 100 g
Do košíka
78587
Good Gout BIO Kakaové kolieska (80 g)
Vypredané
5,99 €
Jednotková cena:
7,49 € / 100 g
11206
SALVEST Smushie BIO Breakfast Boost (170 g)
Skladom
(>5 ks)
2,50 €
Jednotková cena:
1,47 € / 100 g
Do košíka
99138
Ella's Kitchen BIO Čučoriedky s jogurtom (90 g)
Skladom
(>5 ks)
2,30 €
Jednotková cena:
2,56 € / 100 g
Do košíka
EK260
Ella's Kitchen BIO Banán s broskyňou (120 g)
Skladom
(>5 ks)
2,50 €
Jednotková cena:
2,08 € / 100 g
Do košíka
EK018
SALVEST Smushie BIO Charge Boost (170 g)
Skladom
(>5 ks)
2,50 €
Jednotková cena:
1,47 € / 100 g
Do košíka
99133
Good Gout BIO Kukurica s kačacím mäsom (190 g)
Skladom
(>5 ks)
5,20 €
Jednotková cena:
2,74 € / 100 g
Do košíka
27371
Ella's Kitchen BIO Paradajkové cestoviny so zeleninou (130 g)
Vypredané
3,10 €
Jednotková cena:
2,38 € / 100 g
EK451
SALVEST Põnn BIO Paradajkové chrumky (20 g)
Skladom
(>5 ks)
2 €
Jednotková cena:
10 € / 100 g
Do košíka
76668
Good Gout Treska pestrá s karfiolom a zemiačiky (2x190 g)
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
5,60 €
Jednotková cena:
1,47 € / 100 g
Do košíka
12708
SALVEST Põnn BIO Kuriatko so zeleninovým pyré (110 g)
Skladom
(>5 ks)
2,20 €
Jednotková cena:
2 € / 100 g
Do košíka
71113
Ella's Kitchen BIO Kurací nákyp s ryžou (130 g)
Vypredané
3,10 €
Jednotková cena:
2,38 € / 100 g
EK111
SALVEST Põnn BIO Kuriatko s cestovinami 120 g)
Skladom
(>5 ks)
2,60 €
Jednotková cena:
2,17 € / 100 g
Do košíka
3000496
Darček
-20 % s kódom MOOMIN
Muumi Baby Pants 5 Maxi+ 10-15 kg (54 ks), nohavičkové eko plienky
Skladom
(>5 ks)
36,20 €
Jednotková cena:
0,67 € / 1 ks
Do košíka
59705
Ella's Kitchen BIO Mangová desiata (70 g)
Skladom
(>5 ks)
1,70 €
Jednotková cena:
2,43 € / 100 g
Do košíka
EK151
Good Gout BIO Krevety s ryžou, cuketou a kokosovým mliekom (190 g)
Skladom
(>5 ks)
5,20 €
Jednotková cena:
2,74 € / 100 g
Do košíka
11795
Darček
-20 % s kódom MOOMIN
Moomin Baby 4 Maxi 7–14 kg (42 ks), eko plienky
Skladom
(>5 ks)
25,50 €
Jednotková cena:
0,61 € / 1 ks
Do košíka
58110
SALVEST Põnn BIO Ovocné pyré s malinami (110 g)
Skladom
(>5 ks)
1,90 €
Jednotková cena:
1,73 € / 100 g
Do košíka
71243
SALVEST Põnn BIO Jablko s čučoriedkami (100 g)
Skladom
(>5 ks)
1,90 €
Jednotková cena:
1,90 € / 100 g
Do košíka
70901
Ella's Kitchen BIO Jablko a banán (120 g)
Skladom
(>5 ks)
2,50 €
Jednotková cena:
2,08 € / 100 g
Do košíka
EK016
SALVEST Põnn BIO Ovocné smoothie s ananásom (110 g)
Skladom
(>5 ks)
1,90 €
Jednotková cena:
1,73 € / 100 g
Do košíka
72226
SALVEST Põnn BIO Banán s čučoriedkami a obilnými vločkami (110 g)
Skladom
(>5 ks)
1,90 €
Jednotková cena:
1,73 € / 100 g
Do košíka
71137
Good Gout BIO Vanilkové kolieska (80 g)
Vypredané
5,99 €
Jednotková cena:
7,49 € / 100 g
10254
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 30 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 3 z 7.
1
3
7
191
položiek celkom
Hore
Odborník na detskú výživu a prebaľovanie
Naše produkty dokonale poznáme. Sme distribútorom značiek Kendamil, Good Gout, Salvest, Muumi Baby a Ella's Kitchen, a preto u nás nájdete kompletný sortiment.
Doprava zadarmo od 65 €
Rýchlo expedujeme všetky objednávky. Doručujeme navyše do mnohých krajín Európy.
Vernostný program Premium
Čím viac nakúpite, tým viac Premium bodov získate a tým väčšiu zľavu následne môžete uplatniť.