Musíte zmeniť nastavenie vášho prehliadača
Pozrite sa na:
Ako povoliť JavaScript vo vašom prehliadači
.
Ak používate software na blokovanie reklám, možno bude potrebné, aby ste povolili JavaScript z tejto stránky.
Ďakujeme.
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
+421 919 434 552
objednavky@healthfactory.sk
O nás
Affiliate program: Spolupracujte s nami
Blog (nielen) o detskej výžive
Veľký sprievodca dojčením
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Mlieko a výživa
Dojčenské mlieka
Počiatočné
,
Pokračovacie
,
Batoľacie a juniorské
,
BIO mlieka
,
Kozie mlieka
,
Špeciálne
,
Rozprávkové balenia
,
Kreatívne balenie Kendamil
Príkrmy
Ovocné príkrmy
,
Zeleninové príkrmy
,
Mäsovo-zeleninové príkrmy
,
Kapsičky
,
Hlavné jedlá
,
Cestoviny a ryža
,
Raňajky
,
Mliečne a jogurtové
Detské kaše
Mliečne kaše
,
Nemliečne kaše
,
BIO kaše
Doplnky stravy
Sušienky a chrumky
Sušienky
,
Chrumky
Detské nápoje
Plienky a prebaľovanie
Jednorazové plienky
Veľkosť 0 (0-2,5 kg)
,
Veľkosť 1 (2-5 Kg)
,
Veľkosť 2 (3-6 kg)
,
Veľkosť 3 (5-9 kg)
,
Veľkosť 4 (7-20 kg)
,
Veľkosť 5 (10-25 kg)
,
Veľkosť 6 (12-24 kg)
Plienkové nohavičky
Veľkosť 3 (6-11 kg)
,
Veľkosť 4 (7-15 kg)
,
Veľkosť 5 (10-18 kg)
,
Veľkosť 6 (12-20 kg)
,
Veľkosť 7 (16-26 kg)
Vzorky plienok
Vlhčené obrúsky
Krémy proti zapareninám
Prebaľovacie podložky a potreby
Starostlivosť o dieťa
Detská kozmetika a drogéria
Kúpeľ a hygiena
,
Starostlivosť o detskú pokožku
,
Detská ECO kozmetika Beggs
Dojčenské potreby
Zdravá výživa
Doplnky stravy
Zdravie a vitalita
,
Pre ženy
,
Pre mužov
,
Pre deti
,
Kolagény
,
Proteíny
,
Pre tehotné a dojčiace ženy
Rastlinné nápoje - alternatívy mlieka
Ovsené
,
Pre baristov
,
Mandľové
,
Sójové
,
Ryžové
,
Kokosové
,
Na varenie
4Slim
Čakankové sladenie
,
Džemy bez pridaného cukru
,
Orechové maslá
,
Tyčinky bez pridaného cukru
,
Alternatívne sladidlá
,
Protein crackers
BIO smoothie snacky
Ovocné kapsičky pre dospelých
Kávoviny (zdravé alternatívy kávy)
Instantné nápoje
Nápoje s ovocnou zložkou
Pre miláčikov
Pre psy
Trávenie
,
Kľud & pohoda
,
Multifunkčné
,
Imunitný systém
,
Kĺby & pohyblivosť
,
Močové ústrojenstvo
,
Koža & srsť
,
Pre staršie psy
Pre mačky
Trávenie
,
Kľud & pohoda
,
Močové ústrojenstvo
Pre ženy
Dámska hygiena
Tampóny
,
Dámske vložky
,
Dámske slipové vložky
,
Menštruačné kalíšky
,
Intímna hygiena
Kozmetika
Tehotenstvo
Starostlivosť po pôrode
Dojčenie
4Slim
Čakankové sladenie
Čakankový originál
,
Čakankové sladidlá
,
Čakankové toppingy
Džemy bez pridaného cukru
Orechové maslá
Tyčinky bez pridaného cukru
LOW CARB tyčinky
,
FLAPJACK tyčinky
,
Proteínové tyčinky
Alternatívne sladidlá
Protein crackers
Zachráň jedlo
Akcie a zľavy
Značky
4Slim
Beggs
Ella's Kitchen
Good Gout
Kendamil
Melta
Moomin Baby
Salvest Põnn
Salvest Smushie
Zesty Paws
Prihlásenie
Viac
Domov
/
2+1 mix
2+1 mix
, Strana 5
Najpredávanejšie
2,15 €
–40 %
Good Gout BIO Slivka (120 g)
Skladom
(>5 ks)
27463
Pôvodne:
2,15 €
(–40 %)
1,29 €
2,15 €
–40 %
Good Gout BIO Broskyňa s hruškou (120 g)
Skladom
(>5 ks)
14887
Pôvodne:
2,15 €
(–40 %)
1,29 €
2,15 €
–40 %
Good Gout BIO Mango (120 g)
Skladom
(>5 ks)
14863
Pôvodne:
2,15 €
(–40 %)
1,29 €
2,15 €
–40 %
Good Gout BIO Marhuľa s banánom (120 g)
Skladom
(>5 ks)
12760
Pôvodne:
2,15 €
(–40 %)
1,29 €
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Abecedne
191
položiek celkom
Cena
1
€
37
€
1
1
37
Na sklade
171
Akcia
9
Novinka
2
Zachráň ma!
1
Darček
15
-20 % s kódom MOOMIN
15
Značky
Ella's Kitchen
52
Good Gout
48
Happy
7
Joya
25
Moomin Baby
15
Salvest Põnn
24
Salvest Smushie
9
Zesty Paws
11
Zobrazených položiek:
191
Výpis produktov
Ella's Kitchen BIO PURPLE ONE ovocné pyré s čiernymi ríbezľami (90 g)
Skladom
(>5 ks)
1,70 €
Jednotková cena:
1,89 € / 100 g
Do košíka
EK003/1
Ella's Kitchen BIO ORANGE ONE Ovocné pyré s mangom (5x90 g)
Vypredané
8,50 €
Jednotková cena:
1,89 € / 100 g
EK247
Ella's Kitchen BIO Detská ryža, hruška a jablko (120 g)
Skladom
(>5 ks)
2,50 €
Jednotková cena:
2,08 € / 100 g
Do košíka
EK106
Ella's Kitchen BIO GREEN ONE Kivi s jablkom a banánom (5x90 g)
Skladom
(>5 ks)
8,50 €
Jednotková cena:
1,89 € / 100 g
Do košíka
EK004
Good Gout BIO Hruška (4x85 g)
Skladom
(>5 ks)
6,50 €
Jednotková cena:
1,91 € / 100 g
Do košíka
12746
SALVEST Põnn BIO Mango 100% (100 g)
Skladom
(>5 ks)
1,90 €
Jednotková cena:
1,90 € / 100 g
Do košíka
70888
Good Gout Mini bagetky s paradajkami (70 g)
Skladom
(>5 ks)
5,60 €
Jednotková cena:
8 € / 100 g
Do košíka
10216
Zachráň ma!
2,55 €
–30 %
HAPPY BARISTA ovsený nápoj (1 l), exp. 15.11.2026
Skladom
(>5 ks)
1,77 €
Jednotková cena:
1,77 € / 1 l
Do košíka
30972/EXP
JOYA PROTEIN Ovsený proteínový nápoj s príchuťou čokolády bez pridaného cukru (250 ml)
Už čoskoro skladom
2,37 €
Jednotková cena:
9,48 € / 1 l
3618
HAPPY BARISTA ovsený nápoj (1 l)
Skladom
(>5 ks)
2,55 €
Jednotková cena:
2,55 € / 1 l
Do košíka
30972
HAPPY Mandľový nápoj (1 l)
Vypredané
2,55 €
Jednotková cena:
2,55 € / 1 l
17701
JOYA BARISTA Mandľový nápoj bez cukru (1 l)
Skladom
(>5 ks)
3,40 €
Jednotková cena:
3,40 € / 1 l
Do košíka
21002
Ella's Kitchen BIO Ovocné pyré s mangom (90 g)
Skladom
(>5 ks)
1,70 €
Jednotková cena:
1,89 € / 100 g
Do košíka
EK247/1
Ella's Kitchen BIO PURPLE ONE ovocné pyré s čiernymi ríbezľami (5x90 g)
Vypredané
8,50 €
Jednotková cena:
1,89 € / 100 g
EK003
SALVEST Põnn BIO Pyré z tekvice, zemiakov a manga (110 g)
Skladom
(5 ks)
1,90 €
Jednotková cena:
1,73 € / 100 g
Do košíka
74558
Good Gout Mini bagetky s rozmarínom a syrom (70 g)
Skladom
(>5 ks)
5,60 €
Jednotková cena:
8 € / 100 g
Do košíka
10780
Novinka
SALVEST Smushie BIO Balance Boost (170 g)
Skladom
(>5 ks)
2,50 €
Jednotková cena:
1,47 € / 100 g
Do košíka
99159
Novinka
SALVEST Smushie Collagen Boost (170 g)
Skladom
(>5 ks)
2,50 €
Jednotková cena:
1,47 € / 100 g
Do košíka
99158
Darček
-20 % s kódom MOOMIN
Moomin Baby 2 Newborn 3–6 kg (52 ks), eko plienky
Skladom
(>5 ks)
21,90 €
Jednotková cena:
0,42 € / 1 ks
Do košíka
58103
HAPPY Kokosový nápoj (1 l)
Vypredané
2,55 €
Jednotková cena:
2,55 € / 1 l
19511
JOYA PROTEIN Mandľový nápoj bez cukru (1 l)
Skladom
(>5 ks)
3,40 €
Jednotková cena:
3,40 € / 1 l
Do košíka
2329-03
JOYA PROTEIN Ovsený nápoj s chuťou banánu a karamelu bez pridaného cukru (250 ml)
Skladom
(>5 ks)
2,37 €
Jednotková cena:
9,48 € / 1 l
Do košíka
3619
Zesty Paws Allergy & Immunity Chews (60 ks) – funkčný doplnok stravy pre psy na podporu imunity a pri alergiách
Skladom
(>5 balenie)
27,90 €
Jednotková cena:
0,46 € / 1 ks
Do košíka
12457
Darček
-20 % s kódom MOOMIN
Moomin Baby 6 Maxi 12-24 kg (51 ks), eko plienky
Skladom
(>5 ks)
36,20 €
Jednotková cena:
0,71 € / 1 ks
Do košíka
58995
Darček
-20 % s kódom MOOMIN
Moomin Baby 5 Maxi 10–16 kg (40 ks), eko plienky
Skladom
(>5 ks)
25,50 €
Jednotková cena:
0,64 € / 1 ks
Do košíka
58115
Ella's Kitchen BIO White One Ovocné pyré s melónom ( 90 g)
Vypredané
2,13 €
Jednotková cena:
2,37 € / 100 g
EK265/1
Ella's Kitchen BIO RED ONE ovocné pyré s jahodami (5x90 g)
Vypredané
8,50 €
Jednotková cena:
1,89 € / 100 g
EK001
HAPPY Ovsený nápoj (1 l)
Skladom
(>5 ks)
2,55 €
Jednotková cena:
2,55 € / 1 l
Do košíka
3307
HAPPY Sójový nápoj (1 l)
Skladom
(>5 ks)
2,55 €
Jednotková cena:
2,55 € / 1 l
Do košíka
15102
HAPPY Ryžový nápoj (1 l)
Skladom
(>5 ks)
2,55 €
Jednotková cena:
2,55 € / 1 l
Do košíka
14681
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 30 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 5 z 7.
1
5
7
191
položiek celkom
Hore
Odborník na detskú výživu a prebaľovanie
Naše produkty dokonale poznáme. Sme distribútorom značiek Kendamil, Good Gout, Salvest, Muumi Baby a Ella's Kitchen, a preto u nás nájdete kompletný sortiment.
Doprava zadarmo od 65 €
Rýchlo expedujeme všetky objednávky. Doručujeme navyše do mnohých krajín Európy.
Vernostný program Premium
Čím viac nakúpite, tým viac Premium bodov získate a tým väčšiu zľavu následne môžete uplatniť.